yükleniyor

Web Tasarım Firmaları

Web Tasarım Firmaları

Web tasarım Bernes Lee tarafından 1989 yılında ( Html ) işaretleme dilini geliştirerek Bütün Düny'ya hızlıca yayılan Ağ www  bilgipaylaşım Sistemini kurmuştur. Kısa bir sürede merak konusu olan html yazılım dili öğrenim taalebi yüksek olup, ilk web siteleri html diliyle internet dünyasına merhaba demiştir. Daha sonra Microfsoft firması tarafından Asp. Net yazılım dili piyasaya sürülerek dinamik yönetilebilir  web sitelerine geçilip, ihtiyaçları karşılayabilecek web siteleri oluşturulmaya başlandı. Zamanında çok fazla tercih edilen asp dili, Linux Php yazılılım dilinin çıkmasıyla tercihlerden uzak kalmıştır. Peki neden Asp değilde Php ? diye soracak olursak en büyük nedenleri Php yaha yazılımının Diğer dillere göre  güvenli olması başlıca tercihlerdendir. Bir çok web tasarım firmaları malesef hızlı ilerleyen teknoloji ve yazılım dillerine hakim olamadıkları için halen 1994 yıllarında yapılan web sitesi çalışmaları gibi projeler hazırlamaktadır, bu durumda çok utanç vericidir.

En İyi Web Tasarım Firmaları

En iyi web tasarım firmaları teknolojiyi takip eden günümüzün popüler dillerini kullanan, çözüm üretebilen, ekip halinde çalışan firmadır. Ne yazıkki web tasarım firrmasıyım diyerek geçinen ve bu sektörden tamamen uzak hiçbir bilgisi olmayan firma sayısı oldukça fazladır. Bir web sitesi sadece bir yazılımcıdan oluşmaz, proje masaya alınarak web tasarım uzmanı, grafiker, yazılımcı ve seo uzmanı olmak üzere 4 kişiden oluşmaktadır. Her işten yarım yamalak bilen sizleri kandırmaya çalışan kalitesiz web tasarım firmalarına dikkat etmelisiniz. Çalışmak istediğiniz firmanın yaptıkları işleri ve referanslarını inceleyip teyit etmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır, çünkü bir web sitesi firmanızın imajını belirler, firmanızın imajı bizler için önemlidir.

İyi bir web sitesi neler kazandırır ? Yüksek reklam maliyetleri harcamak yerine bir web sitesi marka ve ürünlerinizin bütün Dünya'ya yayılmanın en ekonomik yöntemidir. İnsanların artık alacakları ürün ve hizmetleri çarşı, pazar aramak yerine akıllı telefon, tablet vb diğer cihazlardan arama motorlarından aradıklarını ve çıkan listelemedeki sonuçlara göre tercih etmektedir. Bu tercihlerin sizlere geri dönüşümleri kazancınızın arttığı gibi firmanız daha çok kitleye hitap edip tanıtmış olacaksınız.

Mobil Uyumlu Olmasının Önemi ?

Akıllı telefon ve tabletlerin hayatımızda yer almasıyla bilgisayar kullanımını %60 azalmıştır. Ziyaret ettiğimiz bir web sitesinin cihazımızla uyumlu olmaması oldukça cansıkıcı, ziyaret süremizi kısalttığı gibi hemen siteden çıkıp %98 tercih dışı listemize alırız. İstanbul'un en iddalı profesyonel istanbul web tasarım firmaları WKurdu olarak bütün projelerimiz mobil ve bütün cihazlarla %100 uyumludur. İnsanları yormayan ve devamlı tercih edilen web siteleri hazırlamaktayız. Binlerce web tasarım firmaları arasında defalarca 1. incilik ödülü alan webtasarımkurdu ekibi olarak daima profesyonel çözümler üretiriz.

Web Sitesinin Seo Uyumlu Olmasının Önemi

Bir web siteni çoğunluk olarak yaptırmak istememizin en büyük nedeni, kazancınızın artması, ürün satışı, ürün tanıtımı, reklam maliyetlerinden kurtulmak ve daha çok kitleye ulaşmaktır. Seo uyumlu yani ( Arama Motorlarıyla Uyumlu ) olmayan bir web sitesi beklentilerinizi hüsrana uğratacaktır. İyi bir seo çalışmasının etkili olabilmesi için sitenizin aşağıdaki kurallara uygun olması gerekmektedir.

1. Seo Urul Yapısı

2. Seo kod yapısı

3. Mobil ve Amp Versiyon

4. Grafik ve Görsellerin Orantılı ve optimize edilmesi

5. Css, Js vb diğer Kodların bir birleriyle uyumlu olması

Bizler için firmanızın kalkınması ve imajı önemlidir,, web tasarım firmaları arasında işinde uzman, sektöre hakim bir firmayla çalışmak sizleri başarıya ulaştıracaktır. Saygılarımızla WEBTASARIMKURDU

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!