İstanbul Web Tasarım

Web tasarım firmaları istanbul yılların verdiği tecrübeyle başta istanbul olmak üzere bir çok projeye imza atmış bulunmaktayız. Bir web sitesi hazırlarken firmanızı daha iyi temsil edebilecek çalışmalar ortaya çıkarır, diğer firma web sitelerine göre görsel ve yazılımsal olarak farkınızı yaratırız. Uluslar arası yazılım ve tasarım başarı belgesine sahip Türkiyede nadir olan web tasarım firmasıyız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknolojiyi yakından takip edip, devamlı kendimizi geliştirmekteyizdir. İyi bir web tasarım firması günümüz teknolojisine uygun ve ileriye yönelik çalışmalar hazırlamalıdır. Profesyonel bir web sitesi hazırlamak 3 temel aşamadan oluşur.

Planlama


Web sayfanızı hazırlamaya başlarken, öncelikle sayfanın amacı ve hangi sektöre yönelik olacağını belirliyoruz.

Web Sitesinin Amacı: Bir web sitesi kişiler ve kurumların tanıtımı hakkında bilgi verme ürün ve markalarını daha büyük kitleye ulaştırmak, iletişim, etkileşim sağlamaktır.

Web Sitesinin Görselliği: Firmanızın logo ve renklerine uygun ürün, resim, video, dil seçenekleri, iletişim, makale, duyuru ve haber vb özelliklerin sektör ve ürünlerinize göre uygun olması, Web Sitenizin masaüstü bilgisayarlarla uyumlu olduğu gibi telefon, tablet ipad vb bütün cihazlarla’da uygun olarak hazırlamaktayız.

Web sitenizin arama motorlarındaki yeri: Php yazılım ve Seo uzmanlarımız web sitelerinizin kodlama kısmını seo yani ( arama motorlarıyla uyumlu ) olarak hazırlamaktadır, Seo uyumu bir çalışma web sitenizin arama motorları sıralamalarında daha hızlı ilerlemenize etkili olacaktır.

Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için firmamızı arayıp sizleri adresinizde ayrıntılı bilgilendirmek için uzman personel talep edebilirsiniz.