yükleniyor

SEOSeo Hizmeti

Seo hizmeti peki seo nedir ? önce tanyalım İngilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Siz değerli müşterilemizi bazı örneklerle daha ayrıntılı aydınlatalım. Bir websiteniz var kurumsal veya bireysel ürün ve markanızı daha hızlı tanıtıp insanların sizlere erişmesini istiyorsunuz bunun için internet sitenizin arama motorlarında ön planda olması gerekir. Yada fazla maliyetler harcıyarak medyada reklam vermelisiniz seosizleri yüksek maliyet ve reklamlardan kurtarır ürün, marka ve işletmenizin büyük kitlelere ulaşmasını sağlar.

Örnek: A kişi istanbulda araç kiralamak ister bunun için google veya diğer arama motorlarında istanbul araç kiralama diye arama yapar ve arama motorunda çıkan ilk 10 ve 20 sıralara kadar çıkan rent a car şirketlerini inceleyip aralarında tercih yapar. peki sadece istanbulda 20 rentacar şirketimi mevcut tabikide hayır diğer rentacar şirketleri seo çalışması yaptırmadıkları için rakiplerine göre herzaman geri planda kalacaklardır.Rakipleri daha çok kazanç elde edip müşteri kitlesini geneişletip markaları daha çok tanınacaktır.

Seo Uzmanı

Seo uzmanı profesyonel ekibimizle ilk olarak websitenizin site içi seo uygunluk derecesini analiz ediyoruz. Daha sonrasında rakip analizi yapıp sizlerin daha hızlı ilerlemesi ve insanların sizlere daha kolay erişim sağlaması için marka, ürün ve hizmet verdiğiniz sektöre uygun anahtar kelimeler hazırlayarak site dışı seo çalışmalarına başlıyoruz. Çalışma süresinde siteniz arama motorlarında ilerlemeye başlıyacaktır ve çalışmamız bittikten kısa süre sonra websitenizin googlede iyi bir koltuğa sahip olduğunu göreceksiniz.

Yukarıda belirttiğimiz gibi sizlere verdiğimiz süre minimum:3 ay maxsimum: 9 ay verilen süre rekabet ve rakiplerinize göre değişmektedir. Seo ile yükselmeye hazırmısınız ? 

Profesyonel hizmet almak için bize ulaşınız. Saygılarımızla. istanbul seo WEBTASARIMKURDU

Seo Fiyatları

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.