İstanbul Web Tasarım

 • İstanbul SEO danışmanlığı ne tür hizmetler sunar?


  SEO danışmanlığı genel anlamı ile günümüzde firmalar tarafından yaygın biçimde kullanılmaktadır. Bir web sitesinin arama motorunda en üst sıralarda yer alması noktasında çeşitli profesyonel çalışmalar yürütülmektedir. Firma web sitelerinin üst sıralara çıkmak istemelerinin nedenlerine bakıldığında siteye yeni ziyaretçi çekme amaçları olduğu görülmektedir. Yüksek rekabetin olduğu yerlerde anahtar kelimeler aracılığı ile arama motorlarında üst sıralarda yer almak çokta kolay değildir. Üst sıralarda dendiğinde belirtilen ilk 20 ya da 50 listeleri değildir. Ziyaretçilerin yüzde %33 ilk sırada gördükleri linkleri daha güvenilir bulmaktadır. İkinci ve üçüncü sırada yine aynı şekilde ziyaretçiler tarafından en fazla ziyaret edilen siteler arasında gösterilmektedir. İstanbul SEO danışmanlığıilk sıralarında yer alınması noktasında çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Şirketlerin arama motorlarında ilk üç sırada yer almak için gerçekleştirmiş olduğu SEO çalışmaları sayesinde ziyaretçilerini arttırarak satış grafiklerini yükseltmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle danışmanlık hizmetlerinden faydalanılması önerilmektedir.

  İstanbul SEO danışmanlığı çalışmaları nelerdir?


  Firma olarak kaliteli hizmet politikası ile müşterilerine hizmet sunan İstanbul SEO danışmanlığı hizmetleri ile de şirket web sitelerinin üst sıralarda yer alarak hizmet ve ürün satışını arttırmayı hedeflemektedir. SEO danışmanlarımız öncelikli olarak talep eden firma sitesini ve rekabeti analiz ederek neler yapılabileceğine dair plan çıkarmaktadır. Bunların tamamı site içi ve site dışı faktörler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.İstanbul SEO danışmanlığı sunduğu hizmetleri ile site yapısında nelerin değişmesi gerektiğinin bilgisini vermektedir.Sayfa başlıkları, site haritası ve meta açıklamaları gibi konularda siteler için açıklamalarda bulunan danışmanlarımız yanı sıra site hızı, mobil uyumluluk gibi hususlarda da ekstra bilgi sunmaktadır. Site dışında yer alan faktörlerin tamamında en önemli nokta sitenin backlink almasıdır. Danışmanlık hizmetlerimizde bu konuda nasıl bir strateji izlenmesi gerektiği paylaşılmaktadır. Backlink dışında hangi faktörlerin etkili olduğu ve nasıl uygulanabileceği bilinmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Seo danışmanlığından faydalanan bütün firmalar vermiş olduğumuz profesyonel ve kaliteli hizmet sonrasında kesin olarak üst sıralara çıkarak yaptıkları işlerde karlı sonuçlar elde etmektedir.

  Kişi ve kurumlara yönelik SEO danışmanlığı


  Özellikle e-ticaretin yaygınlaşması ile birlikte SEO danışmanlığı hizmetlerini kullanarak arama motorlarında ilk sayfalarda yer almak, internette görünür hale gelmek günümüzün önemli pazarlama silahları arasında yer almaktadır. İnternette arama gerçekleştiren her 100 kişiden 90’ı genel olarak ilk sayfayı incelemektedir. Bu sayfa kullanıcıya doğru bilgiye ulaşacağı güvenini vermektedir. 2.sayfa ve sonrasında ise bilginin doğruluğundan şüphe duyulmaktadır. Böyle bir algının hakim olduğu dijital aramalarda ilk sayfalarda yer almak, kişisel ve kurumsal web sitelerine direkt getiri sağlamaktadır. İstanbul seo danışmanlığı veren firmamız şirketlerin web sitelerinin Pazar paylarını arttırmaları hususunda doğru adımlar atmaktadır. Şirketlerin ilk %90’lık dilime dahil edilmesi için SEO danışmanlığını profesyonelce gerçekleştirmektedir. Firma olarak sunduğumuz profesyonel destek ile başarıya ulaşmak kaçınılmaz olmaktadır. Site içi ve site dışı bileşenleri ile SEO eğitimleri veren, uzun vadeli planlar oluşturan, tüm süreçleri yürüten ve takip eden SEO uzmanlarımızdan danışmanlık desteği almanız mümkün olmaktadır. Gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde arama motorları tarafından fark edilecek bir stratejiye sahip olunması mümkün hale gelmektedir.

  SEO danışmanlık hizmetinden kimler yararlanmalıdır?


  SEO optimizasyonu ile web sitesi ve site dışı kaynakların arama motorlarının algoritmasına uygun şekilde düzenlenmesi, sitenin arama motorlarında üst sıralarda listelenmesi sağlanmaktadır. Google ve benzeri arama motorları web sitelerini listelemeleri sırasında site öncelikleri önemli noktalar arasında yer almaktadır. Hangi sitenin önce çıkacağını karmaşık bir algoritma belirlemektedir. Algoritma mantığını basitçe açmak gerekirse hangi web sitesinin kullanıcı ihtiyacını karşılayacağı sorgulanmaktadır. Arama motorları fonksiyonel siteler en üst sıralarda gösterirken kullanıcı dostu olarak tarif edilmeyen siteleri alt sıralarda göstermektedir. İstanbul SEO danışmanlığı profesyonel ekibi ile mevcut soruların her birine en iyi cevapları sunarak kişi ve kurumlara özel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Danışmanlık hizmetinden yararlanmak isteyenleri sıralamak gerekirse:

 • Dijital Pazarlamaya yatırım yapacak kişi ve kurumlar,
 • İnternet üzerinden para kazanmak isteyenler,
 • E-Ticaret siteleri,
 • Reklam ajansları ve web site tasarımı ile ilgili firmalar,
 • Markasını dijital ortama taşımak isteyen kurumlar şeklinde sıralanabilir.

Tüm bu hizmetleri ve daha fazlasını alanında öncü ve etkin İstanbul SEO danışmanlığı aracılığı ile almak mümkündür. İstanbul SEO danışmanlığı analiz ve strateji hizmetleri

SEO danışmanlık hizmeti sunan İstanbul SEO danışmanlığı site yaşı, sunucu tipi, IP adresi, harita kayıtları, sosyal medya hesapları, içerik ve etiket, sayfa kodlaması, meta etiketleri, CSS standartizasyonu konusunda çalışma yapmaktadır. Ayrıca site yükleme hızı, kırık link sayısı, dosya boyutları ve stratejileri ile ilgili olarak bilgiler edinmesinin ardından ilgili web sitesi için SEO çalışmaları yürütmektedir. Bu aşamada izlenmesi gereken bir yol haritası bulunmaktadır. Bu noktada web sitesi için ihtiyaç halinde içerik oluşturma, reklam ve tanıtım kampanyaları, iç-dış link alışverişleri, web tasarım uygulamaları, eğitim ve danışmanlık aşamasında gerekenleri belirleme, adımların belirlenmesi ve SEO danışmanları ile stratejilerin geliştirilmesi mümkün hale gelmektedir. Stratejinin belirlenmesi ile birlikte web sitesinin ihtiyaçlarına uygun içerik, link alışverişi, görsel optimizasyonlar, sosyal medya tanıtımları ve benzer çalışmaların arama motorlarında ilk sırada yer almasının sağlanması hedeflenmektedir.

İstanbul SEO danışmanlığı destek, eğitim ve raporlama çalışmaları


Web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması, site içince ve site dışında bütün reklam, tanıtım ve backlink süreçlerini gerçekleştirerek yeni siteler için ortalama bir yıllık SEO destek çalışmaları sunulmaktadır. Sosyal medya kanallarında da reklam çalışmaları İstanbul SEO danışmanlığı tarafından gerçekleştirilmektedir. Kişisel ve kurumsal web sitelerinde SEO çalışmalarını yürüten kişi ve kurum çalışanlarına özel olarak SEO ve dijital pazarlama eğitimleri de firmamız uzmanları tarafından verilebilmektedir. Kullanım taktikleri, teknik bilgi ve becerinin geliştirilmesi noktasında danışmanların stratejilerinden faydalanılmaktadır. Yapılan bütün SEO çalışmaları haftalık ya da aylık olarak raporlanmaktadır. Çalışmaların tamamının geri dönüşümlerle takip edilmesi ve başarı düzeylerinin ölçülmesi gerekirse aksaklıkların tespit edilerek dönüştürülmesi SEO danışmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul SEO danışmanlığı sektördeki birikimi ile bütün çalışmalarını etkili biçimde gerçekleştirmektedir.

SEO danışmanlığından yararlanan firmalar neler kazanmaktadır?


SEO danışmanlığı ile web sitesi arama motorlarının kriterlerine uygun biçimde hazırların yapılması sağlanmaktadır. İçerik oluşturma, tasarımın yapılması, tanıtım, dijital pazarlama stratejileri İstanbul SEO danışmanlığı tarafından istenmesi durumunda gerçekleştirilmektedir. SEO danışmanlık hizmeti alan kişi veya kurumlar hedef kitleye hızlı biçimde ulaşarak otoriter site düzeyine çıkabilmektedir. Buna bağlı olarak da ziyaretçilerine faydalı ve ilgi çekici bilgiler sunulması da mümkün olabilmektedir. Farklı bilgilerin sitelerde var olması kendine has bir kitlenin oluşmasına da zemin hazırlamaktadır. Bu çalışmalar neticesinde site sürekli olarak güncel kalacak, e-ticaret site yönetimi ile satış ve pazarlama gelirlerinin artması mümkün olacaktır. Hedef kitleye ulaşan site e-ticaret sistemi sayesinde satış gerçekleştirerek Pazar payının büyük bir kısmına sahip olabilecektir. SEO danışmanlığı alan bütün kişi ve kurumlar arama motorlarında ilk sayfalarda yer almaktadır. Profesyonel çalışmalarla kişi ve kurumları arama motorlarında bir numaraya çıkaran danışmanlık firmaları rakiplerini geride bırakarak Google Pazar payından hak sahibi olabilmektedir.