Nida Kule Ataşehir Kat 17 - Barbaros Mahallesi, Begonya Sk. No:3, 34746 Kadıköy/İstanbul
tr

Google Seo

Anasayfa » Google Seo

Seo Hizmeti

Seo hizmeti peki seo nedir ? önce tanıyalım İngilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Siz değerli müşterilerimizi bazı örneklerle daha ayrıntılı aydınlatalım. Bir web siteniz var kurumsal veya bireysel ürün ve markanızı daha hızlı tanıtıp insanların sizlere erişmesini istiyorsunuz bunun için internet sitenizin arama motorlarında ön planda olması gerekir. Yada fazla maliyetler harcayarak medyada reklam vermelisiniz seo sizleri yüksek maliyet ve reklamlardan kurtarır ürün, marka ve işletmenizin büyük kitlelere ulaşmasını sağlar.

Örnek: A kişi İstanbul’da araç kiralamak ister bunun için google veya diğer arama motorlarında İstanbul araç kiralama diye arama yapar ve arama motorunda çıkan ilk 10 ve 20 sıralara kadar çıkan rent a car şirketlerini inceleyip aralarında tercih yapar. peki sadece İstanbul’da 20 rent a car şirketimi mevcut tabi ki de hayır diğer rent a car şirketleri seo çalışması yaptırmadıkları için rakiplerine göre her zaman geri planda kalacaklardır.Rakipleri daha çok kazanç elde edip müşteri kitlesini genişletip markaları daha çok tanınacaktır.

Seo Uzmanı

Seo uzmanı profesyonel ekibimizle ilk olarak web sitenizin site içi seo uygunluk derecesini analiz ediyoruz. Daha sonrasında rakip analizi yapıp sizlerin daha hızlı ilerlemesi ve insanların sizlere daha kolay erişim sağlaması için marka, ürün ve hizmet verdiğiniz sektöre uygun anahtar kelimeler hazırlayarak site dışı seo çalışmalarına başlıyoruz. Çalışma süresinde siteniz arama motorlarında ilerlemeye başlayacaktır ve çalışmamız bittikten kısa süre sonra web sitenizin google de iyi bir koltuğa sahip olduğunu göreceksiniz.

Yukarıda belirttiğimiz gibi sizlere verdiğimiz süre minimum:3 ay maksimum: 9 ay verilen süre rekabet ve rakiplerinize göre değişmektedir. Seo ile yükselmeye hazır mısınız ?

Profesyonel hizmet almak için bize ulaşınız. Saygılarımızla. istanbul seo WEB TASARIM KURDU

Seo Fiyatları

TEKLİF AL

 

Web Sitesi Yaptırmak veya Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: