Nida Kule Ataşehir Kat 17 - Barbaros Mahallesi, Begonya Sk. No:3, 34746 Kadıköy/İstanbul
tr

E-Ticaret

Anasayfa » E-Ticaret

 E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-ticaret olarak tabir edilen ticaret platformu İnternet ile tanışmamızla birlikte başlamış, devam eden senelerce yaygınlaşıp normal ticarete alternatif olmakla kalmamış onunla beraber paralel giden bir satış aracı durumuna gelmiştir.

E-ticaret platformu, bütün kuruluşlar amacıyla  ideal bir ticaret biçimidir. Elektronik ticaretle birlikte, ürün katagorilerinin sadece görüntülenebilen bir aygıt üstünden tek bir noktada karşılaştırılıyor olması kullanıcı yönünden çoktan rahatlık ve konfor getiren bir durumu meydana koymuştur. Bu bol alternatifle birlikte ünlerin niteliğinde yükseliş ve çok çabucak ödeme yaparak mamüllerin adresinize teslim alınması üstünlükleri sağlayarak insanların vakitten tasarruf etmesine sebep olmuştur.

Tüketicilerin dünyanın rastgele bir yerinde satışa sunduğu mamüller ile alakalı bilgi edinmelerine ve yeni kurulan yapımcıların dünya piyasasına girmelerine imkân sağlar. Daha ideal fiyatlı ve niteliği yüksek mamüllerin piyasaya ulaşması yapımcılar arasında ki rekabetin yükselmesine ve bütün ticari işleyişin maliyetinin düşmesine sebep olmuştur.

E-ticaret dünyasını bu kadar tanınmış kılan öğelerin başında; internet üstünden oluşturulan ticaretin, şirket ile hedef kitlesi arasındaki direk  temas kurması, pazarlamacıların istedikleri verilere erişim sağlaması, hızlı ulaşılabilirliğin yanısıra düşük maliyetli olması ve bütün bu üstünlüklerin elektronik ortamlarda elde ediliyor olması sayılır. Diğer nedenler arasındaysa dağıtımda basitlik ve ucuzluk, tüketiciyle daha rahat hizmet ve etkileşim, hızlı geri dönüş yapabilme, küresel piyasalara tanışma, 24 saat hizmet ve hızlı satış teknik ve özelliklerini sıralayabiliriz.

Web Tasarım olarak E-ticaret yazılımı ile tasarımını yapan firmalar arasında verdiğimiz hizmet ve işlerle fark oluşturduğumuzu düşünüyoruz ve iddalıyız. Unutulmamalıdır ki e-ticaret sitesi tasarımsal yönden ziyaretçilerin göz zevkine hitap etmeli ve ziyaret eden alıcının sitede gezinirken kolay kullanıp sıkılmaması sağlanmalıdır. Yaptığımız işlerde e-ticaret yazılımı ile görsel manada beğeni veren ve gezilebilitesi yüksek dizaynlar meydana koyarken bir yandan da güvenliği gözardı etmiyoruz.

Web Studio Dijital Ajans, müşterileri amacıyla İdeal E-ticaret paketleri belirleyerek, oluşturulan işe göre özelleştirdiği e-ticaret dizayn çalışmalarıyla optimum çözümler verir. E-ticaret dizaynı ile alakalı daha sık bilgi amacıyla lütfen bizimle irtibata geçiniz.

TEKLİF AL

 

Web Sitesi Yaptırmak veya Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: