İstanbul Web Tasarım

ATAŞEHİR WEB TASARIM

Web tasarım günümüzde firmanızın reklam bütçesine katkısı olan en büyük avantajlardandır. Firmanızı ve markanızı geniş bir kitleye reklam maliyetleri ödemeden tanıtmak için mutlaka firmanıza uygun bir web sitesi yaptırmalısınız. Günümüzde hızlı gelişen teknoloji insanların real ortamdan daha çok sanal ortamda ihtiyacı olduğu ürün ve hizmeti aramaktadır. Günümüzde medya ve internet reklamcılığı dışında diğer reklamlar malesef etkisini yitirmiştir. Bir web sitesi yapatırmak firmanızın insanlara kurumsallığını göstermiş olursunuz. Çalıştığınız müşterilerinin gözünde iyi bir imaj oluşturursunuz. Sadece bunlarla sınırlı kalmayıp rakip firmalarınızın bir adım önüne geçip, yeni müşteriler kazanabilir, sektörünüzdeki pazarda markanızı zirveye taşıyabilirsiniz. Bizler ataşehir web tasarım ekibi olarak web sitenizi firmanıza uygun bir biçimde, tasarımsal ve yazılımsal olarak uzman ekibimizle hazırlıyoruz.

Web Sitenizi Nasıl Hazırlıyoruz ?

Kurumsal web sitenizi firmanızın renk ve verdiğiniz hizmet, ürün ve markanızı daha iyi temsil edecek şekilde web sitenizin şablonunu tasarlıyoruz.

Hizmet verdiğiniz ülkelere ve sizlerin istekleri doğrultusunda web sitenize dil özellikleri ekliyoruz. Örneğin: ingilizce, almanca ve diğerleri.

Responsive olarak yani ( mobil uyumlu web sitesi ) olarak hazırlıyoruz. Web sitenize tablet akıllı telefon vs bütün cihaz ve tarayıcılarla uyumlu olarak hazırlarız.

Size özel hazırladığımız türkçe yönetim paneli sayesinde ürün, resim, haber duyuru, site şablon rengi değiştirme, mail, iletişim kısmı, yazı, makale, sayfa ekleme, video, vs diğer özellikleri hiçbir yazılım ve tasarım dili bilmeden kolayca kullanabilir ve sitenizi baştan sona yönetebilirsiniz.

Firmanızın lokasyonu’nu google haritalara ekleyip google business listesinde yer almanızı sağlıyoruz. Google’de arama yaparak insanların firma iletişim bilgilerinize hızlıca ulaşmış olacaktır.

Seo yani ( google arama motoru optimizasyonu ) Web sitenizi seo kurallarına uygun olarak kodlayıp arama motorlarında daha hızlı üst sıralara ulaşmanızı faydalı olacaktır.

Firmanız bizler için önemlidir. Firmanıza uygun iyi bir web sitesi yaptırmak sizinde hakkınız. İstanbul’un en iyi web tasarım, web yazılım, e-ticaret ve seo uzmanları web sitelerinizi hazırlamaktadır. Sitemizin iletişim kısmındaki numaradan bizleri arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla ataşehir web tasarım

Etiket: web tasarım firması, ataşehir web tasarım, ataşehir web tasarım firmaları, web tasarım ataşehir, ataşehir web tasarım ajansları